Jak przenieść bazę Płatnika na inny komputer ? - Naprawa komputerów Kalisz

Jak przenieść bazę Płatnika na inny komputer ?

baza_danych22 Aby przenieść bazę typu ACSESS na inny komputer należy:

Na nowym komputerze zainstalować program Płatnik, bez tworzenia nowej bazy danych.

  • Z poprzedniego komputera plik bazowy (*.mdb) skopiować i przenieść na nowy komputer, lokalizację pliku bazy danych można ustalić wybierając opcje: Administracja->Ustawienia bazy danych.
  • Po wgraniu (wkopiowaniu) pliku bazy na nowym stanowisku, należy uruchomić program Płatnik i połączyć się z tą bazą.
  • Następnie należy wskazać lokalizacje pliku bazy oraz podać hasło do bazy danych.

Masz problem z oprogramowaniem ?

Instalacja oprogramowania systemowego KoninFirma ELPRO-Bis zajmuje się instalacją i naprawą oprogramowania systemowego i użytkowego. Specjalizujemy się w oprogramowaniu MICROSOFT, a w zakresie oprogramowania do zarządzania firmą: INSERT i Insoft. Nasz dział serwisu i wdrożeń jest do Państwa dyspozycji. Obsługujemy Klientów z Kalisza, Sieradza, Konina, Turku, Krotoszyna, Ostrowa Wlkp., Pleszewa, Kępna, Ostrzeszowa. Instalujemy, szkolimy i wdrażamy oprogramowanie do zarządzania firmą: systemy finansowo-księgowe, materiałowe, płacowe. Usuwamy wirusy i robaki. Dzięki temu system operacyjny zaczyna działać znacznie szybciej.

Konserwacja oprogramowania użytkowego Konintel. (0-62) 76-76-999
email: irek@SerwisKomputerowy.kalisz.plnaprawa oprogramowania, Kępno, Ostrzeszów, Wieluń, Office, Rachmistrz GT, system operacyjny LINUX, PC-Market, serwis oprogramowania, Kalisz, GDATA, wirusy, Insert, ANTYWIRUS, Subiekt nexo, oprogramowanie Kaspersky, Insoft, Windows VISTA

Zobacz tez ...