Ważna informacja dla użytkowników InsERT GT - Naprawa komputerów Krotoszyn

Ważna informacja dla użytkowników InsERT GT

subiekt_gt2Miło nam poinformować Państwa o ukazaniu się nowej wersji 1.22 SP1. Ważne zmiany w InsERT GT związane z przepisami, wprowadzone w poprawce SP1, to m.in.:

 

  • zmiany w obsługiwanych deklaracjach PIT oraz załącznikach do tych deklaracji (łącznie z wysyłką elektroniczną),
  • obsługa większej ilości załączników (PIT-28A, PIT-28B, PIT/O, PIT/D) oraz deklaracji PIT-8AR,
  • obsługa aktualnie obowiązujących formularzy VAT (wraz z koniecznymi zmianami w ewidencjach) oraz możliwość miesięcznego wystawiania deklaracji VAT-UE (łącznie z wysyłką elektroniczną),
  • pełna obsługa nowej składki na Fundusz Emerytur Pomostowych,
  • współpraca z najnowszą wersją programu Płatnik (8.01.001).

Jeśli posiadacie Państwo zainstalowaną wcześniejszą wersję systemu 1.22 (można to sprawdzić w programie za pomocą opcji Pomoc-Informacje-Wersja programu), zalecamy pobrać niewielki plik z ostatnimi zmianami.
 
Jeśli natomiast posiadacie Państwo starszą wersję (1.21 lub niższą), należy zakupić w naszej firmie pełne ulepszenie, zawierające wszystkie zmiany wprowadzone w ostatnim czasie.


Masz problem z oprogramowaniem ?

Konserwacja oprogramowania użytkowego KrotoszynFirma ELPRO-Bis zajmuje się instalacją i naprawą oprogramowania systemowego i użytkowego. Specjalizujemy się w oprogramowaniu MICROSOFT, a w zakresie oprogramowania do zarządzania firmą: INSERT i Insoft. Nasz dział serwisu i wdrożeń jest do Państwa dyspozycji. Obsługujemy Klientów z Kalisza, Sieradza, Konina, Turku, Krotoszyna, Ostrowa Wlkp., Pleszewa, Kępna, Ostrzeszowa. Instalujemy, szkolimy i wdrażamy oprogramowanie do zarządzania firmą: systemy finansowo-księgowe, materiałowe, płacowe. Usuwamy wirusy i robaki. Dzięki temu system operacyjny zaczyna działać znacznie szybciej.

Instalacja oprogramowania systemowego Krotoszyn



tel. (0-62) 76-76-999
email: irek@SerwisKomputerowy.kalisz.pl



serwis oprogramowania, Konin, Ostrów Wlkp., MICROSOFT, Kaspersky, Jarocin, Rachmistrz GT, Internet Security, Pleszew, oprogramowanie Insoft, Subiekt GT, naprawa oprogramowania, OpenOffice, ESET, ESET, oprogramowanie Windows, ANTYWIRUS, Insoft

Zobacz tez ...