Problem z fax-em ? - Serwis komputerowy Ostrzeszów

Problem z fax-em ?

kxflm651Mam problem z faxem ? Gdy wysyłasz fax do kogoś, odbiorca twierdzi, że jest on nieczytelny. Najwyższa pora abyś oddał do do profesjonalnego serwisu, który przeprowadzi konserwację tego urządzenia. Po tej operacji fax będzie działał jak nowy. Zapraszamy do nas !


Masz problem z drukarką ?

Naprawa drukarek atramentowych KępnoOd 1994 roku zajmujemy się naprawami drukarek. Serwisujemy drukarki laserowe, atramentowe, igłowe oraz urządzenia wielofunkcyjne. Nasz serwis jest do Państwa dyspozycji. Naprawiamy głowice drukujące, zasilacze drukarek, bębny światłoczułe i pasy transferowe. Nasi Klienci są z Konina, Sieradza, Kalisza, Turku, Ostrowa, Krotoszyna, Ostrzeszowa. W razie potrzeby dojedziemy do Państwa i naprawimy drukarkę na miejscu a w razie gdy naprawa na miejscu jest niemożliwa możemy zaproponować sprzęt zastępczy. Najczęściej serwisujemy drukarki HP, Brother, Kyocera, Samsung, Xerox, Lexmark, Canon, EPSON. Obsługujemy firmy, szkoły, urzędy i klientów indywidualnych.

Serwis drukarek laserowych Kępnotel. (0-62) 76-76-999
email: irek@SerwisKomputerowy.kalisz.plnaprawa drukarek, urządzenie wielofunkcyjne Xerox, urządzenie wielofunkcyjne Kalisz, drukarki Ostrów, CANON, drukarki Konin, EPSON, BROTHER, drukarki atramentowe, Samsung, serwis drukarek

Zobacz tez ...