Problem z drukarką HP PSC-2175. (Wyj. i spr. kas.) - Naprawa komputerów Krotoszyn

Problem z drukarką HP PSC-2175. (Wyj. i spr. kas.)

psc2175_1    Jeśli na wyświetlaczu Twojej drukarki pojawi się komunikat „Wyj. i spr. kas.” („Wyjmij i sprawdź kasetę” lub „Remove and check cartridge”) to jest to ostatni dzwonek abyś oddał drukarkę do profesjonalnego serwisu. Drukarka wtedy nie działa – nie można nic wydrukować ani nic skopiować. Oprócz tego komunikatu – mrugają trzy przyciski „Kopiuj”, „Skanuj”, „Karta pamięci”. Powodem takiego zachowania drukarki jest najczęściej problem z elektroniką lub karetką drukującą. Rzadziej powodem jest uszkodzenie głowicy drukującej. Jeśli sprawdziłeś, że nie jest  uszkodzona głowica musisz oddać drukarkę do naszego serwisu. Naprawa nie jest kosztowna (80-120zł), a przywróci Twoje urządzenie do pełnej sprawności.


Masz problem z drukarką ?

Serwis drukarek laserowych OstrówOd 1994 roku zajmujemy się naprawami drukarek. Serwisujemy drukarki laserowe, atramentowe, igłowe oraz urządzenia wielofunkcyjne. Nasz serwis jest do Państwa dyspozycji. Naprawiamy głowice drukujące, zasilacze drukarek, bębny światłoczułe i pasy transferowe. Nasi Klienci są z Konina, Sieradza, Kalisza, Turku, Ostrowa, Krotoszyna, Ostrzeszowa. W razie potrzeby dojedziemy do Państwa i naprawimy drukarkę na miejscu a w razie gdy naprawa na miejscu jest niemożliwa możemy zaproponować sprzęt zastępczy. Najczęściej serwisujemy drukarki HP, Brother, Kyocera, Samsung, Xerox, Lexmark, Canon, EPSON. Obsługujemy firmy, szkoły, urzędy i klientów indywidualnych.

Naprawa drukarek atramentowych Ostrówtel. (0-62) 76-76-999
email: irek@SerwisKomputerowy.kalisz.plserwis drukarek, drukarka laserowa, drukarki EPSON, drukarki HP, urządzenie wielofunkcyjne Samsung, CANON, HP DeskJet, drukarki atramentowe, naprawa drukarek, OKI, drukarki OfficeJet, Samsung, Lexmark, EPSON

Zobacz tez ...