Nowa wersja programu PŁATNIK - Serwis komputerowy Krotoszyn

Nowa wersja programu PŁATNIK

logo_platnik    Od dnia 01 stycznia 2010 r. została opublikowana nowa wersja programu PŁATNIK 8.01.001. Wersja ta powstała w celu zapewnienia realizacji wymogów wynikających ze zmian legislacyjnych wprowadzonych ustawą z dnia 19 grudnia 2008 r. o emeryturach pomostowych (Dz. U. z 2008 r. nr 237, poz. 1656) oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 23 października 2009 r. w sprawie określenia wzorów zgłoszeń do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego, imiennych raportów miesięcznych i imiennych raportów miesięcznych korygujących, zgłoszeń płatnika, deklaracji rozliczeniowych i deklaracji rozliczeniowych korygujących, zgłoszeń danych o pracy w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze oraz innych dokumentów (Dz. U. z 2009 r. nr 186, poz. 1444).

Dokumenty rozliczeniowe za grudzień 2009 r., składane w styczniu 2010 r. mogą być przygotowane zarówno w wersji 7.03.001 jak i 7.03.002 programu PŁATNIK.

Dokumenty rozliczeniowe począwszy od dokumentów za styczeń 2010 r. mogą być przygotowane wyłącznie w wersji 8.01.001 programu PŁATNIK.


Masz problem z oprogramowaniem ?

Konserwacja oprogramowania użytkowego OstrzeszówFirma ELPRO-Bis zajmuje się instalacją i naprawą oprogramowania systemowego i użytkowego. Specjalizujemy się w oprogramowaniu MICROSOFT, a w zakresie oprogramowania do zarządzania firmą: INSERT i Insoft. Nasz dział serwisu i wdrożeń jest do Państwa dyspozycji. Obsługujemy Klientów z Kalisza, Sieradza, Konina, Turku, Krotoszyna, Ostrowa Wlkp., Pleszewa, Kępna, Ostrzeszowa. Instalujemy, szkolimy i wdrażamy oprogramowanie do zarządzania firmą: systemy finansowo-księgowe, materiałowe, płacowe. Usuwamy wirusy i robaki. Dzięki temu system operacyjny zaczyna działać znacznie szybciej.

Instalacja oprogramowania systemowego Ostrzeszówtel. (0-62) 76-76-999
email: irek@SerwisKomputerowy.kalisz.plserwis oprogramowania, naprawa oprogramowania, OpenOffice, system operacyjny LINUX, oprogramowanie Kaspersky, GDATA, Subiekt GT, oprogramowanie GDATA, wirusy, pakiet biurowy, OpenOffice, MICROSOFT, Office, SYMANTEC, Subiekt nexo, GDATA

Zobacz tez ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *