Naprawimy każdy laptop !!! - Naprawa komputerów Kalisz

Naprawimy każdy laptop !!!

note1Nasza firma zajmuje się serwisowaniem notebooków. Posiadamy specjalistyczne urządzenia do wymiany układów SMD. Naprawiamy notebooki wszystkich znanych firm: HP, ASUS, Fujitsu-Siemens, ACER, DELL, GERICOM, LENOVO.


Masz problem z laptopem ?

Serwis laptopów KępnoNasz serwis jest do Państwa dyspozycji. Naprawiamy płyty główne - układy zasilania i BGA. Naprawiamy lub wymieniamy na nowe inwertery i matryce LED/LCD. Wymieniamy uszkodzone zawiasy. Instalujemy systemy operacyjne z przeniesieniem danych. Posiadamy w sprzedaży każdą baterię i każdy zasilacz do laptopa. Specjalizujemy się w serwisie laptopów HP, Dell, Fujitsu, ACER, Toshiba, LENOVO, Packard-Bell, Asus, MSI, Apple. Obsługujemy firmy, szkoły, urzędy i klientów indywidualnych. Nasz serwis mieści się w Kaliszu, ale w razie potrzeby dojedziemy do Państwa i naprawimy sprzęt lub oprogramowanie na miejscu.

Naprawa notebooków Kępnotel. (0-62) 76-76-999
email: irek@SerwisKomputerowy.kalisz.plserwis laptopów, naprawa laptopów, Kalisz, TOSHIBA TECRA, Sieradz, Konin, Ostrów, Toshiba SATELLITE, notebook Hewlett-Packard, laptop HP Pavilion

Zobacz tez ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *