Naprawimy każdy laptop !!! - Naprawa komputerów Kalisz

Naprawimy każdy laptop !!!

note1Nasza firma zajmuje się serwisowaniem notebooków. Posiadamy specjalistyczne urządzenia do wymiany układów SMD. Naprawiamy notebooki wszystkich znanych firm: HP, ASUS, Fujitsu-Siemens, ACER, DELL, GERICOM, LENOVO.


Masz problem z laptopem ?

Serwis laptopów KępnoNasz serwis jest do Państwa dyspozycji. Naprawiamy płyty główne - układy zasilania i BGA. Naprawiamy lub wymieniamy na nowe inwertery i matryce LED/LCD. Wymieniamy uszkodzone zawiasy. Instalujemy systemy operacyjne z przeniesieniem danych. Posiadamy w sprzedaży każdą baterię i każdy zasilacz do laptopa. Specjalizujemy się w serwisie laptopów HP, Dell, Fujitsu, ACER, Toshiba, LENOVO, Packard-Bell, Asus, MSI, Apple. Obsługujemy firmy, szkoły, urzędy i klientów indywidualnych. Nasz serwis mieści się w Kaliszu, ale w razie potrzeby dojedziemy do Państwa i naprawimy sprzęt lub oprogramowanie na miejscu.

Naprawa notebooków Kępnotel. (0-62) 76-76-999
email: irek@SerwisKomputerowy.kalisz.plnaprawa laptopów, serwis notebooków, Krotoszyn, HP ELITEBOOK, Toshiba SATELLITE, Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Pleszew, laptopy Asus

Zobacz tez ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *