Monitor BARCO nie świeci. Co robić. - Serwis komputerowy Pleszew

Monitor BARCO nie świeci. Co robić.

barco_monitor2   Monitory medyczne firmy BARCO podobnie jak klasyczne monitory LCD ulegają częstym uszkodzeniom polegającym na tym, że obraz nie pojawia się na ekranie – a ściślej mówiąc obraz jest, ale bardzo ciemny. Przyczyną takiego zachowania monitora jest uszkodzenie układu zasilania świetlówek lub też samych świetlówek w matrycy. Uszkodzenie świetlówki jest w większości przypadków równoznaczne z koniecznością złomowania monitora, bowiem wymiana świetlówki jest przeważnie równoznaczna z wymianą matrycy, a wymiana matrycy jest  bardzo kosztowana – niejednokrotnie koszt naprawy przewyższa wartość urządzenia. Na szczęście takie uszkodzenia świetlówki zdarzają się bardzo rzadko. Z reguły są one wynikiem silnego wstrząsu mechanicznego monitora (upadek monitora). Znacznie częstszą przyczyną awarii typu „bardzo ciemny obraz” jest uszkodzenie układu zasilania świetlówek. Tego typu uszkodzenia nasza firma naprawia.


Masz problem z monitorem ?

Serwis monitorów LCD KępnoOd 1994 roku zajmujemy się naprawami monitorów. serwisowaliśmy monitory CRT a teraz LCD i LED. Nasz serwis jest do Państwa dyspozycji. Naprawiamy układy zasilania, inwertery, przetwornice, moduły VGA, wymieniamy świetlówki i całe matryce. Nasi Klienci są z Kalisza, Sieradza, Konina, Ostrowa, Turku, Krotoszyna, Ostrzeszowa. W razie potrzeby dojedziemy do Państwa i naprawimy monitory na miejscu a w razie gdy naprawa na miejscu jest niemożliwa dajemy monitor zastępczy. Najczęściej serwisujemy monitory SAMSUNG, BENQ, LG, Acer, HP, DELL, Fujitsu, Lenovo.

Naprawa monitorów LED Kępnotel. (0-62) 76-76-999
email: irek@SerwisKomputerowy.kalisz.plserwis monitorów, naprawa monitorów, iiyama, Monitory Kalisz, monitor Konin, monitory Sieradz, inwerter, monitor Ostrów, monitor BenQ, monitor FLATRON

Zobacz tez ...