O nas

Firma ELPRO-Bis Sp. z o. o. powstała w 1994 r. i działa nieprzerwanie od 25 lat.

Zajmujemy się serwisem sprzętu komputerowego, urządzeń fiskalnych i oprogramowania.

Największą wartością naszej firmy jest zespół specjalistów posiadający szeroką wiedzę i doświadczenie informatyczno-techniczne, gwarantujący wysoką jakość, profesjonalizm oraz indywidualne dopasowanie do potrzeb Klienta.

Nasze usługi świadczymy bezpośrednio u Klienta. Wystarczy zadzwonić lub wypełnić formularz zamówienia a nasz specjalista pojawi się w uzgodnionym wcześniej terminie i o ile będzie to możliwe usunie problem na miejscu.

Dla Klientów prywatnych oferujemy usługi związane z usuwaniem wszelkiego typu problemów występujących podczas codziennego użytkowania komputera, takich jak: naprawa, konfiguracja i instalacja sprzętu i oprogramowania, odzyskiwanie przypadkowo usuniętych danych, usuwanie wirusów, a także konfiguracja i instalacja sieci komputerowych.

W ofercie dla firm proponujemy kompleksową usługę outsourcingu IT, zapewniając prawidłowe funkcjonowanie systemów informatycznych poprzez: doradztwo, helpdesk oraz obsługę administracyjną komputerów i infrastruktury sieciowej. Outsourcing IT oferowany przez ELPRO-Bis pozwala naszym Klientom znacznie zredukować koszty związane z zatrudnieniem i utrzymaniem infrastruktury działu IT. Obsługujemy firmy mające swą siedzibę w Kaliszu i w promieniu 100km od tego miasta. Na bazie wieloletniego doświadczenia wiemy, że naszym obowiązkiem jest utrzymanie infrastruktury informatycznej klienta w pełnej sprawności oraz zapewnienie klientowi pomocy, porady i opieki w taki sposób, aby nasz klient czuł się bezpiecznie.

W naszej firmie zadowolenie i satysfakcja klienta są najwyższą wartością.

Specjalizujemy się w serwisowaniu sprzętu komputerowy firm: HP, Acer, ASUS, LG, SAMSUNG, LEXMARK, OKI, CANON, Epson, Fujitsu-Siemens, OPTIMUS. Naprawiamy także sprzęt komputerowy innych firm.