Serwis kas fiskalnych NOVITUS i POSNET. Kalisz, Sieradz, Konin.

Ekspresowa naprawa sprzętu komputerowego

speed Miło nam poinformować Państwa, iż pomyślnie wdrożyliśmy w naszej firmie szybką ścieżkę serwisowania sprzętu komputerowego. W dniu 27.08.2010 zakończyliśmy pozytywnym wynikiem wewnętrzny audyt systemu zarządzania jakością w naszym serwisie. W związku z tym od 01.09.2010r w ofercie pojawia się usługa ekspresowej naprawy. Oferujemy Państwu dwa warianty usługi:

  • z gwarantowanym czasem naprawy 8 godzin
  • z gwarantowanym czasem naprawy 24 godziny

Doświadczenie ostatnich miesięcy, kiedy wdrażaliśmy szybką ścieżkę, wskazuje, że tym systemie jesteśmy w stanie naprawić 85% zgłoszeń awarii.

Usługa ekspresowej naprawy skierowana jest do firm, szkół, instytucji i osób prywatnych, dla których czas naprawy jest bardzo ważny. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Masz problem z komputerem ?

Serwis komputerów biurowych TurekSerwisujemy wszystkie komputery stacjonarne, które użytkowane są w Polsce - zarówno desktop jak i All-In-One. Prowadzimy tylko serwis pogwarancyjny. Wymieniamy zasilacze, dyski, pamięci, karty graficzne, płyty główne, procesory. W razie potrzeby, gdy jest to ekonomicznie uzasadnione potrafimy naprawić praktycznie każdy podzespół komputera m.in. płytę główną (BGA), kartę graficzną, zasilacz. Nasz serwis jest do Państwa dyspozycji. W razie potrzeby dojedziemy do Państwa i naprawimy sprzęt lub oprogramowanie na miejscu.

Naprawa komputerów stacjonarnych Turektel. (0-62) 76-76-999
email: irek@SerwisKomputerowy.kalisz.plserwis komputerów, komputery DELL, Lenovo ThinkPad, ADAX, komputer Dell, komputery Asus, komputery Pavilion, naprawa komputerów, DELL OPTIPLEX, FUJITSU ESPRIMO, HP

Zobacz tez ...