Co zrobić gdy drukarka laserowa bardzo głośno pracuje - Serwis komputerowy Ostrzeszów

Co zrobić gdy drukarka laserowa bardzo głośno pracuje

b3     

Częstym problemem charakterystycznym dla drukarek laserowych, laserowych urządzeń wielofunkcyjnych i kserokopiarek jest uszkodzenie zębatek napędzających fuser. Drukarka wtedy bardzo głośno pracuje, często też zakleszcza papier (pobiera go, ale nie wychodzi on z drukarki). Ten głośny hałas pojawia się nie od razu po załączeniu drukarki lecz po chwili (po uruchomieniu silnika napędzającego). Uszkodzenie to dotyczy najczęściej drukarek o większym przebiegu (powyżej 50tys kopii), ale może zdarzyć się również w urządzeniach mniej obciążonych.
Nasza firma naprawia tego typu uszkodzenie we wszystkich drukarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych – wymieniamy uszkodzone (zużyte) elementy napędowe.


Masz problem z drukarką ?

Serwis drukarek laserowych KępnoOd 1994 roku zajmujemy się naprawami drukarek. Serwisujemy drukarki laserowe, atramentowe, igłowe oraz urządzenia wielofunkcyjne. Nasz serwis jest do Państwa dyspozycji. Naprawiamy głowice drukujące, zasilacze drukarek, bębny światłoczułe i pasy transferowe. Nasi Klienci są z Konina, Sieradza, Kalisza, Turku, Ostrowa, Krotoszyna, Ostrzeszowa. W razie potrzeby dojedziemy do Państwa i naprawimy drukarkę na miejscu a w razie gdy naprawa na miejscu jest niemożliwa możemy zaproponować sprzęt zastępczy. Najczęściej serwisujemy drukarki HP, Brother, Kyocera, Samsung, Xerox, Lexmark, Canon, EPSON. Obsługujemy firmy, szkoły, urzędy i klientów indywidualnych.

Naprawa drukarek atramentowych Kępnotel. (0-62) 76-76-999
email: irek@SerwisKomputerowy.kalisz.plnaprawa drukarek, Kępno, Ostrzeszów, Wieluń, urządzenie wielofunkcyjne Xerox, drukarka laserowa, Hewlett-Packard, serwis drukarek, Kalisz, EPSON, OKI, RICOH, Kyocera, drukarki BROTHER, HP

Zobacz tez ...