Problem z programem Płatnik - Serwis komputerowy Kalisz

Problem z programem Płatnik

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

 

 

Zakład Ubezpieczeń Społecznych w dniu 1 stycznia 2009 r. wydał:

  • nowy certyfikat Nadrzędny Centrum Certyfikacji (CA-NAD)
  • nowy certyfikat Zewnętrznego Centrum Certyfikacji (CA-ZEW)

Dla poprawnej pracy programu Płatnik wymagane jest jest zainstalowanie odpowiednich certyfikatów. Nasi serwisanci chętnie Państwu pomogą.


Masz problem z oprogramowaniem ?

Konserwacja oprogramowania użytkowego SieradzFirma ELPRO-Bis zajmuje się instalacją i naprawą oprogramowania systemowego i użytkowego. Specjalizujemy się w oprogramowaniu MICROSOFT, a w zakresie oprogramowania do zarządzania firmą: INSERT i Insoft. Nasz dział serwisu i wdrożeń jest do Państwa dyspozycji. Obsługujemy Klientów z Kalisza, Sieradza, Konina, Turku, Krotoszyna, Ostrowa Wlkp., Pleszewa, Kępna, Ostrzeszowa. Instalujemy, szkolimy i wdrażamy oprogramowanie do zarządzania firmą: systemy finansowo-księgowe, materiałowe, płacowe. Usuwamy wirusy i robaki. Dzięki temu system operacyjny zaczyna działać znacznie szybciej.

Instalacja oprogramowania systemowego Sieradztel. (0-62) 76-76-999
email: irek@SerwisKomputerowy.kalisz.plserwis oprogramowania, naprawa oprogramowania, OpenOffice, system operacyjny LINUX, oprogramowanie Kaspersky, GDATA, Subiekt GT, oprogramowanie GDATA, wirusy, pakiet biurowy, OpenOffice, MICROSOFT, Office, SYMANTEC, Subiekt nexo, GDATA

Zobacz tez ...