Wirus POLSKA POLICJA. Jak usunąć ? - Naprawa komputerów Sieradz

Wirus POLSKA POLICJA. Jak usunąć ?

    Ponownie w Polsce mamy do czynienia z infekcjami złośliwym oprogramowaniem, które blokuje dostęp do komputera, żądając wpłacenia okupu w zamian za zdjęcie blokady. „Opłata karna” wynosi 500zł lub 100Euro. Strona informująca użytkownika o blokadzie komputera została opracowana na tyle starannie, że wiele osób może zostać wprowadzonych w błąd. Zmylić może je m. in. znajdujące się na stronie logo policji. Wirus jest jednak dziełem hakerów. Z tym złośliwym oprogramowaniem można sobie jednak poradzić. Rozwiązanie problemu wymaga jednak posiadania specjalistycznej wiedzy informatycznej i polega na usunięciu z dysku oraz z rejestru systemowego zmian wprowadzonych przez złośliwe oprogramowanie. Nasza firma usuwa to złośliwe oprogramowanie bezpowrotnie.


Masz problem z oprogramowaniem ?

Instalacja oprogramowania systemowego SieradzFirma ELPRO-Bis zajmuje się instalacją i naprawą oprogramowania systemowego i użytkowego. Specjalizujemy się w oprogramowaniu MICROSOFT, a w zakresie oprogramowania do zarządzania firmą: INSERT i Insoft. Nasz dział serwisu i wdrożeń jest do Państwa dyspozycji. Obsługujemy Klientów z Kalisza, Sieradza, Konina, Turku, Krotoszyna, Ostrowa Wlkp., Pleszewa, Kępna, Ostrzeszowa. Instalujemy, szkolimy i wdrażamy oprogramowanie do zarządzania firmą: systemy finansowo-księgowe, materiałowe, płacowe. Usuwamy wirusy i robaki. Dzięki temu system operacyjny zaczyna działać znacznie szybciej.

Konserwacja oprogramowania użytkowego Sieradztel. (0-62) 76-76-999
email: irek@SerwisKomputerowy.kalisz.plnaprawa oprogramowania, oprogramowanie Insoft, Rachmistrz GT, ESET, Insoft, Insert, serwis oprogramowania, Rewizor GT, Windows 7, MICROSOFT, Gratyfikant GT, wirusy, oprogramowanie Windows, OpenOffice, ESET, G-DATA, Kaspersky, Subiekt GT

Zobacz tez ...