Serwis komputerów VOBIS w Kaliszu i okolicach. - Serwis komputerowy Turek

Serwis komputerów VOBIS w Kaliszu i okolicach.

vobis_1Od 01.01.2011 roku zostały zlikwidowane w Kaliszu autoryzowane punkty sprzedaży komputerów VOBIS – w Centrum Handlowym Piotr i Paweł na ul. Polnej oraz w Galerii Kalisz na ul. Poznańskiej. Jak wynika z informacji zawartych na stronie internetowej www.vobis.pl, najbliższy autoryzowany punkt sprzedaży VOBIS mieści się w Koninie. Centrum Serwisowe Wielkopolska – Firma Informatyczna ELPRO-BIS Sp. z o. o. wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, którzy zakupili sprzęt komputerowy w zlikwidowanych punktach sprzdaży uruchomiła od 01.01.2011 dział napraw pogwarancyjnych komputerów VOBIS. Dział mieści się w naszym Centrum Serwisowym Wielkopolska w Kaliszu przy ul. Sukienniczej 2, tel (0-62) 76-76-999.

Serwis świadczy usługi z zakresie

  • naprawa notebooków, komputerów stacjonarnych, drukarek, monitorów, skanerów,
  • naprawa oraz reinstalacja oprogramowania systemowego i użytkowego,
  • usuwanie wirusów,
  • odzyskiwanie danych z dysków twardych, kart pamięci i pendrive-ów,
  • sprzedaż i wdrożenie kwalifikowanych podpisów elektronicznych.

Godziny pracy serwisu:

  • poniedziałek – piątek od 8:00 do 18:00
  • sobota od 10:00 do 14:00

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Masz problem z komputerem ?

Serwis komputerów biurowych KaliszSerwisujemy wszystkie komputery stacjonarne, które użytkowane są w Polsce - zarówno desktop jak i All-In-One. Prowadzimy tylko serwis pogwarancyjny. Wymieniamy zasilacze, dyski, pamięci, karty graficzne, płyty główne, procesory. W razie potrzeby, gdy jest to ekonomicznie uzasadnione potrafimy naprawić praktycznie każdy podzespół komputera m.in. płytę główną (BGA), kartę graficzną, zasilacz. Nasz serwis jest do Państwa dyspozycji. W razie potrzeby dojedziemy do Państwa i naprawimy sprzęt lub oprogramowanie na miejscu.

Naprawa komputerów stacjonarnych Kalisztel. (0-62) 76-76-999
email: irek@SerwisKomputerowy.kalisz.plnaprawa komputerów, Wieluń, serwis komputerów, Syców, Kępno, ADAX, komputery Optimus, Actina Cosmo, Wieruszów, komputer Asus, komputer Samsung, HP EliteDesk, DELL INSPIRON

Zobacz tez ...