Problem z głowicą drukarki atramentowej. Jakie rozwiązanie ? - Serwis komputerowy Sieradz

Problem z głowicą drukarki atramentowej. Jakie rozwiązanie ?

glowica_brother1   Masz drukarkę atramentową ? Jeśli tak to może zdarzyć się, że pomimo pełnych atramentów wydruk jest bardzo kiepskiej jakości, brakuje jakiegoś koloru. W skrajnych przypadkach pomimo że drukarka próbuje coś wydrukować na papierze nie ma żadnego śladu. Zdarza się to zazwyczaj wtedy gdy używasz nieoryginalnych atramentów bądź wtedy gdy nie używałeś drukarki przez dłuższy czas. Jeśli kartridże w Twojej drukarce są zintegrowane z głowicami drukującymi (np. większość drukarek LEXMARK i HP), problem nie jest wielki. Wystarczy wymienić kartridże na nowe. Gorzej, gdy głowica drukująca jest niewymiennym elementem drukarki (drukarki Brother, CANON, EPSON). Koszt wymiany głowicy w tych przypadkach zazwyczaj jest bardzo wysoki – porównywalny z kosztem zakupu nowego urządzenia. Jest to sposób producentów drukarek na „ukaranie” użytkowników korzystających z alternatywnych tuszów. Jeśli przytrafiła ci się taka sytuacja nie rozpaczaj. Jest na to rada. Nasza firma specjalizuje się w naprawach głowic drukujących drukarek Brother, Epson i Canon. Do tej pory skuteczność napraw głowic jest wyższa niż 90%. Metoda naprawy głowic jest naszym autorskim rozwiązaniem i została opracowana i doskonalona przez lata serwisowania drukarek.


Masz problem z drukarką ?

Serwis drukarek laserowych KrotoszynOd 1994 roku zajmujemy się naprawami drukarek. Serwisujemy drukarki laserowe, atramentowe, igłowe oraz urządzenia wielofunkcyjne. Nasz serwis jest do Państwa dyspozycji. Naprawiamy głowice drukujące, zasilacze drukarek, bębny światłoczułe i pasy transferowe. Nasi Klienci są z Konina, Sieradza, Kalisza, Turku, Ostrowa, Krotoszyna, Ostrzeszowa. W razie potrzeby dojedziemy do Państwa i naprawimy drukarkę na miejscu a w razie gdy naprawa na miejscu jest niemożliwa możemy zaproponować sprzęt zastępczy. Najczęściej serwisujemy drukarki HP, Brother, Kyocera, Samsung, Xerox, Lexmark, Canon, EPSON. Obsługujemy firmy, szkoły, urzędy i klientów indywidualnych.

Naprawa drukarek atramentowych Krotoszyntel. (0-62) 76-76-999
email: irek@SerwisKomputerowy.kalisz.plserwis drukarek, drukarki EPSON, Samsung, CANON, drukarka laserowa, urządzenie wielofunkcyjne EPSON, drukarki Brother, drukarki OfficeJet, naprawa drukarek, EPSON, HP, drukarka Brother

Zobacz tez ...