Jak się zachować gdy utracimy dane z dysku twardego ? - Serwis komputerowy Krotoszyn

Jak się zachować gdy utracimy dane z dysku twardego ?

seagate Jeśli utracimy lub skasujemy dane z dysku nie należy zamykać systemu WNDOWS, a odłączyć zasilanie komputera ponieważ przy zamykaniu systemu na dysku są zapisywane pliki i mogą nadpisać nam utracone dane co uniemożliwi ich odzyskanie. Nie wolno też przy uruchomianiu WINDOWS sprawdzać dysków – koniecznie trzeba tę funkcję anulować. Nie należy używać defragmentacji bo też skończy się to nadpisaniem utraconych lub skasowanych plików.  Najlepszym wyjściem po utraceniu danych jest przekazanie dysku do specjalistycznego serwisu. Nasz serwis świadczy usługi w zakresie naprawy dysków twardych i odzyskiwania wykasowanych danych z sprawnych dysków jak i odzyskiwaniem danych z dysków uszkodzonych.


Straciłeś dane z dysku twardego lub karty pamięci ?

Odzyskiwanie danych z dysków twardych KrotoszynOd 1994 roku zajmujemy się naprawami dysków twardych, odzyskiwaniem plików z uszkodzonych nośników danych. Nasz serwis jest do Państwa dyspozycji. Nasi Klienci są z Konina, Kalisza, Sieradza, Ostrzeszowa, Ostrowa, Turku, Krotoszyna. Obsługujemy firmy, szkoły, urzędy i klientów indywidualnych. Naprawiamy uszkodzenia logiczne dysków twardych: po infekcji wirusowej, po sformatowaniu, po przypadkowym usunięciu plików, po awarii dysku.

Odzyskujemy dane z kart pamięci Krotoszyntel. (0-62) 76-76-999
email: irek@SerwisKomputerowy.kalisz.plnaprawa dysków, odzyskiwanie danych, RAID, Konin, dysk Maxtor, Jarocin, NAS, NTFS, Pleszew, partycja, kasowanie danych, Ostrów Wlkp., odzyskiwanie plików, SD

Zobacz tez ...