Czy opłaca się naprawiać karty graficzne ? - Naprawa komputerów Turek

Czy opłaca się naprawiać karty graficzne ?

uszkodzona_karta_geforce_6600

   Odpowiedź na tak postawione pytanie nie jest łatwe. W przypadku starszych kart graficznych może okazać się, że naprawa jest co prawda ekonomicznie uzasadniona, lecz użytkownik może też chcieć przy okazji zmienić kartę na wydajniejszą – wtedy proponujemy zakup nowej karty. Lecz w przypadku, gdy dotychczasowa karta jest wystarczająco wydajna – proponujemy naprawę. Często naprawa jest bardzo prosta – sprowadza się do wymiany elementów biernych na płycie grafiki, więc nie jest ona zbytnim obciążeniem dla Klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


Masz problem z komputerem ?

Naprawa komputerów stacjonarnych KaliszSerwisujemy wszystkie komputery stacjonarne, które użytkowane są w Polsce - zarówno desktop jak i All-In-One. Prowadzimy tylko serwis pogwarancyjny. Wymieniamy zasilacze, dyski, pamięci, karty graficzne, płyty główne, procesory. W razie potrzeby, gdy jest to ekonomicznie uzasadnione potrafimy naprawić praktycznie każdy podzespół komputera m.in. płytę główną (BGA), kartę graficzną, zasilacz. Nasz serwis jest do Państwa dyspozycji. W razie potrzeby dojedziemy do Państwa i naprawimy sprzęt lub oprogramowanie na miejscu.

Serwis komputerów biurowych Kalisztel. (0-62) 76-76-999
email: irek@SerwisKomputerowy.kalisz.plnaprawa komputerów, komputery Lenovo, komputer ADAX, komputery HP EliteDesk, komputronik, komputer ACER, komputery ADAX, serwis komputerów, komputery MSI, DELL OPTIPLEX

Zobacz tez ...