BROTHER. Temperatura otoczenia poniżej wymaganej. Co robić ? - Naprawa komputerów Pleszew

BROTHER. Temperatura otoczenia poniżej wymaganej. Co robić ?

brother_dcp_350W wielofunkcyjnych atramentowych urządzeniach firmy BROTHER niekiedy pojawia się problem polegający na tym, że na wyświetlaczu urządzenia pojawia się komunikat „Niska temperatura”,  „Temperatura otoczenia poniżej wymaganej”. Oczywiście jest to komunikat błędny, jednakże użytkownik nie może korzystać z drukarki, gdyż drukarka jest zablokowana i nie reaguje na polecenia z komputera. Z doświadczenia naszego serwisu wynika, że w większości przypadków problem jest spowodowany korzystaniem z nieoryginalnych atramentów. Problem daje się jednak łatwo rozwiązać. Drukarkę należy dostarczyć do naszego serwisu. Dla Klientów, którym zależy na czasie – stosujemy procedurę ekspresową naprawy – drukarkę naprawimy w tym samym dniu co otrzymaliśmy.


Masz problem z drukarką ?

Naprawa drukarek atramentowych SieradzOd 1994 roku zajmujemy się naprawami drukarek. Serwisujemy drukarki laserowe, atramentowe, igłowe oraz urządzenia wielofunkcyjne. Nasz serwis jest do Państwa dyspozycji. Naprawiamy głowice drukujące, zasilacze drukarek, bębny światłoczułe i pasy transferowe. Nasi Klienci są z Konina, Sieradza, Kalisza, Turku, Ostrowa, Krotoszyna, Ostrzeszowa. W razie potrzeby dojedziemy do Państwa i naprawimy drukarkę na miejscu a w razie gdy naprawa na miejscu jest niemożliwa możemy zaproponować sprzęt zastępczy. Najczęściej serwisujemy drukarki HP, Brother, Kyocera, Samsung, Xerox, Lexmark, Canon, EPSON. Obsługujemy firmy, szkoły, urzędy i klientów indywidualnych.

Serwis drukarek laserowych Sieradztel. (0-62) 76-76-999
email: irek@SerwisKomputerowy.kalisz.plnaprawa drukarek, Wieluń, serwis drukarek, Syców, Kępno, CANON, drukarki drukarka laserowa, RICOH, BROTHER, Wieruszów, urządzenie wielofunkcyjne Lexmark, urządzenie wielofunkcyjne Samsung, HP DeskJet, EPSON

Zobacz tez ...